پیشنهاد کردن کامیون زندانی دادگاه جنایت

پیشنهاد کردن: کامیون زندانی دادگاه جنایت پرونده اعتراف داعش داعشی ها در دادگاه

گت بلاگز اخبار اجتماعی اینترنت اگر کنترل نشود ترساندن بزرگی است ، عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند و خانواده‌ها هر چه عفیف‌تر باشند سالم‌تر زندگی می‌کنند، گفت: اینترنت تاثیرات زیادی بر فضای

اینترنت اگر کنترل نشود ترساندن بزرگی است ، عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند

عفیف ترها کمتر در معرض خطرند/ اینترنت اگر کنترل نشود ترساندن بزرگی است

عبارات مهم : قانون

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه عفیف ترها کمتر در معرض خطرند و خانواده ها هر چه عفیف تر باشند سالم تر زندگی می کنند، گفت: اینترنت تاثیرات زیادی بر فضای جامعه گذاشته و اگر این فضا کنترل و مدیریت نشود می تواند در کنار وقت هایی که دارد به ترساندن بزرگی جهت جامعه تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در آئین اختتامیه دومین جشنواره چادرهای آسمانی که پیش از ظهر امروز در سالن خلیج فارس مرکز همایش های باغ موزه دفاع مقدس پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد گفت: امیدوارم این همایش تاثیرات خوبی در جامعه و همچنین همکارانم در اجرای وظایف ذاتی ارزش داشته باشد.

اینترنت اگر کنترل نشود ترساندن بزرگی است ، عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی بر اساس قوانین، مطالبات مردم، متدینین، مراجع، علما و همچنین با توجه به اینکه پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی وظیفه هر یک از شهروندان است موظف است تا با هر گونه ناهنجاری و اقداماتی که به جامعه آسیب می رساند برخورد و مقابله کند.

سردار اشتری با بیان اینکه اقداماتی که در سال های گذشته انجام گرفته اثرات خوبی داشته هست، اضافه کرد: اقداماتی که ناجا انجام داده تماما بر اساس قانون بوده و تاثیر خوبی هم داشته ولی حال آنکه چقدر توفیق پیدا کرده و چقدر با ایده ال فاصله داریم یک بحث دیگر است.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند و خانواده‌ها هر چه عفیف‌تر باشند سالم‌تر زندگی می‌کنند، گفت: اینترنت تاثیرات زیادی بر فضای

به گفته فرمانده ناجا ،پلیس اعتقاد به پیشگیری اجتماعی، فرهنگسازی و آگاه سازی شهروندان است و حضور دیگر نهادها و دستگاه ها پای کار می تواند کاری کند که میزان امر و نهی ها در این حوزه نیز کمتر شود.

وی با تاکید بر اینکه قطعا کار فرهنگی و آگاه سازی جوانان موثر است افزود: در اماکن تجمعی و هر جا که حضور خواهران و برادران ما باشد پلیس هم حضور دارد و کارها پیشگیرانه اش را با رویکرد اجتماعی انجام می دهد.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امیدواریم تا مسئولان و دیگر دستگاه ها نیز پلیس را در اجرای وظایفش یاری کنند، گفت: از نظر ما قالب زنان و مردان جامعه اسلامی ما عفت مورد نیاز را دارند. ممکن است ما با افرادی برخورد کنیم که توجهی به هنجارها ندارند ولی بسیاری از همین افراد نیز علاقمند به عفافند و افراد عفیفی هستند آیا که فطرت این عزیزان فطرت درستی است.

اینترنت اگر کنترل نشود ترساندن بزرگی است ، عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند

سردار اشتری اضافه کرد: ولی چه کنیم که به تعبیر مقام معظم رهبری، کشور ما در شبیخون فرهنگی قرار گرفته است و ما با یک هجمه عظیم نسبت به باورها، اعتقادات و مبانی دینی مان مواجه شده است ایم.

فضای مجازی اگر کنترل نشود ترساندن بزرگی است

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند و خانواده‌ها هر چه عفیف‌تر باشند سالم‌تر زندگی می‌کنند، گفت: اینترنت تاثیرات زیادی بر فضای

سردار اشتری با بیان اینکه این هجمه ها در بعضی از جاها نیز اثر داشته است افزود: هنگامی که گزارش ها و شکایت هایی را که به دست ما می رسد بررسی می کنیم این گزارش ها نشان می دهد که در سال های اخیر اینترنت تاثیرات زیادی بر فضای جامعه گذاشته و اگر این فضا مدیریت و کنترل نشود می تواند ترساندن بزرگی جهت جامعه باشد. البته ما منکر این نمی شویم که اینترنت وقت هایی هم دارد ولی عنوان ما تهدیداتی است که از این فضا به مردم ما وارد شده است و در مواردی اثر خود را نیز گذاشته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بیش از 300 مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص عفاف و حجاب گفت: این مصوبه به 26 دستگاه ابلاغ شده است است که حدود 20 مصوبه آن مربوط به نیروی انتظامی است ولی پرسش اینجاست که آیا تمام دستگاه های دیگر وظایف خود را انجام داده اند؟ بر اساس قانون ما باید در انتهای این طرح قرار بگیریم ولی چون دیگران وظایفشان را انجام نداده اند ما هم در ابتدا قرار گرفته ایم، هم در میانه و هم در انتهای راه.

اینترنت اگر کنترل نشود ترساندن بزرگی است ، عفیف‌ترها کمتر در معرض خطرند

فرمانده ناجا با بیان اینکه آنچه که پلیس انجام می دهد وظیفه ذاتی و قانونی و ابلاغ شده است به نیروی انتظامی هست، گفت: مگر می شود که توجهی به قانون نداشته باشیم. علاوه بر آن وظیفه شرعی و انقلابی ما نیز در جامعه اسلامی مشخص است و باید بر اساس آن عمل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه پلیس هیچ کاری را انجام نداده مگر کاری را که قانون برایش مصوب کرده باشد، تصریح کرد: حتی در بسیاری از جاها ما نتوانسته ایم خواسته هایی را که قانون بر دوش ما قرار داده عملی کنیم. آیا که دیگر دستگاه هایی که باید در کنار ما باشند پای کار نیامده و کار بر زمین مانده است.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنانش نهاد خانواده را در توسعه عفاف و حجاب نهادی موثر دانست و گفت: هنگامی که که از عفاف و حجاب صحبت می کنیم خطاب ما صرفا به خواهران نیست. به برادرانمان نیز است و همه باید این عنوان را رعایت کنند. نقل کرده اند که روزی خانواده ای به محضر حضرت آیت الله بهاءالدینی رفتند و گفتند شما بگویید ما چه کار کنیم که فرزندانمان خوب باشند که ایشان فرمودند: کاری نکنید، فقط خودتان خوب باشید تا فرزندانتان هم خوب شوند. بنابراین نهاد و کانون خانواده بسیار مهم است.

فرمانده ناجا ادامه داد: یافته های ما نیز نشان می دهد افرادی که از حوادث متفاوت آسیب دیده اند و به پلیس مراجعه کرده اند خودشان هم چندان پرسشها عفاف و حجاب را رعایت نکرده اند. بنابراین می توان اینطور گفت که حجاب از افراد صیانت می کند و کسانی که عفیف ترند کمتر در معرض خطر قرار دارند. بنابراین اگر خانواده ای می خواهند تا سالم در جامعه ای زندگی کنند و خطر کمتری در جامعه متوجه ارزش باشد هر چه عفیف تر باشند می توانند سالم تر زندگی کنند.

سردار اشتری از مسئولان و فعالان حوزه عفاف و حجاب خواست که این امر مهم را با جدیت دنبال کنند.

وی با اشاره به نقش اصناف نیز گفت: امروز اصناف ما نیز باید جهت ارائه خدمات و محصولات به مردم توجه خاص داشته باشند.

فرمانده ناجا تاکید کرد که ناجا با تمام اختیارات و وظایف قانونی که دارد کارش را با قدرت انجام داده و در انجام وظایف قانونی اش کوتاه نخواهد آمد آیا که پلیس نمی خواهد شرمنده شهدا و خانواده معظم شهدا باشد.

به گزارش ایسنا، سردار اشتری در ابتدای این نشست اعیاد قربان و غدیر و همچنین دهه ولایت را تبریک گفته و در آخر سخنانش نیز از شماری از بانوان فعال در حوزه عفاف و حجاب قدردانی کرد.

واژه های کلیدی: قانون | دستگاه | قانونی | خانواده | جامعه اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz