پیشنهاد کردن کامیون زندانی دادگاه جنایت

پیشنهاد کردن: کامیون زندانی دادگاه جنایت پرونده اعتراف داعش داعشی ها در دادگاه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی بی.بی.سی در امور داخلی کشور عزیزمان ایران دخالت می کند / سفیر روسیه

سفیر فدراسیون روسیه در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: برنامه های سرویس فارسی بی.بی.سی مداخله آشکار در امور داخلی کشور عزیزمان ایران است و ما این را محکوم می کنی

بی.بی.سی در امور داخلی کشور عزیزمان ایران دخالت می کند / سفیر روسیه

سفیر روسیه: بی.بی.سی در امور داخلی کشور عزیزمان ایران دخالت می کند

عبارات مهم : ایران

سفیر فدراسیون روسیه در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: برنامه های سرویس فارسی بی.بی.سی مداخله آشکار در امور داخلی کشور عزیزمان ایران است و ما این را محکوم می کنیم.

لوان جاگاریان روز یکشنبه در حاشیه فرآیند اخذ رای هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روسیه در محل سفارت این کشور در پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت و گوی ایرنا در خصوص اختلاف اخیر میان روسیه و انگلیس اظهار داشت: ما چندین بار در سطوح متفاوت تاکید کردیم که روسیه هیچ گونه مداخله ای در امور انگلیس نداشته و ما انگیزه ای جهت این کار نداریم.

بی.بی.سی در امور داخلی کشور عزیزمان ایران دخالت می کند / سفیر روسیه

وی اضافه کرد: روسیه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و جام جهانی بوده و هیچ انگیزه ای جهت دخالت وجود نداشته است و بر عکس، ما طرفدار روابط خوب با انگلیس، آمریکا و سایر کشورها هستیم و این اتهامات بی اساس است.

جواب مسکو به دخالت های لندن قاطع خواهد بود

سفیر فدراسیون روسیه در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هیچ نوع شواهدی مبنی بر دخالت مسکو هم وجود ندارد و ما به آنها هشدار داده ایم که اگر شما بر سیاست خصمانه خود نسبت به روسیه ادامه دهید جواب ما قاطع خواهد بود.

سفیر فدراسیون روسیه در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: برنامه های سرویس فارسی بی.بی.سی مداخله آشکار در امور داخلی کشور عزیزمان ایران است و ما این را محکوم می کنی

جاگاریان در ادامه با بیان اینکه برنامه های سرویس فارسی بی.بی.سی مداخله آشکار در امور داخلی کشور عزیزمان ایران است گفت : ما این دخالت را محکوم می کنیم.

وی همچنین در خصوص دخالت غرب و آمریکا در انتخابات روسیه گفت: در این اواخر، روزنامه نیویورک تایمز اعتراف کرده که آمریکا خیلی مکرر در امور داخلی کشورهای دیگر دخالت داشته هست؛ حتی در کشور عزیزمان ایران در سال ۱۹۵۳ علیه آقای مصدق کودتا کردند و این، مداخله آشکار آمریکا و انگلیس در امور داخلی کشور عزیزمان ایران بود و در آمریکای لاتین چند رژیم از طرف آمریکا برکنار شد.

سفیر روسیه در پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: آنها ما را متهم می کنند و هیچ نوع شواهدی را مطرح نمی کنند و این اتهامات آمریکا بی اساس است و ما می گوییم اگر شواهدی دارند روی میز بگذارند. آنها هیچ شواهدی ندارند و بر تصویر آنها در امور داخلی روسیه ، کشور عزیزمان ایران و سایر کشورها مداخله می کنند.

بی.بی.سی در امور داخلی کشور عزیزمان ایران دخالت می کند / سفیر روسیه

وی راجع به هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روسیه هم گفت: هشت نامزد از احزاب و طیف های متفاوت از جمله پوتین رییس جمهور روسیه و یک عده از سیاستمداران خیلی معروف به عنوان نمونه آقای ولادیمیر ژیرینفسکی مدیر حزب لیبرال دمکرات در این دوره با هم مسابقه می کنند و امیدوارم این انتخابات در روسیه و خارج از کشور بر خلاف خواست بعضی از کشورها خوب برگزار شود.

رضایت روسیه از برقراری روابط بی سابقه با ایران

سفیر فدراسیون روسیه در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: برنامه های سرویس فارسی بی.بی.سی مداخله آشکار در امور داخلی کشور عزیزمان ایران است و ما این را محکوم می کنی

جاگاریان همچنین راجع به چشم انداز روابط کشور عزیزمان ایران و روسیه گفت: به عنوان سفیر روسیه خیلی راضی و خوشحال هستیم که روابط ما در ابعاد متفاوت خیلی خوب و بی سابقه است و به سطح خیلی عالی در تمامی ابعاد از جمله در بعد سیاسی رسیدیم.

تفاهمنامه های کمیسیون یکسان همکاری های اقتصادی کشور عزیزمان ایران و روسیه از سال آینده اجرایی می شود

وی در خصوص روابط پایتخت کشور عزیزمان ایران – مسکو در بعد سیاسی، به همکاری های سه جانبه و دو جانبه در خصوص سوریه و ملاقات و مشورت ها در آستانه و ملاقات وزرای امور خارجه در این مذاکرات اشاره کرد و گفت: در آستانه جلسه سه جانبه روسای جمهوری ایران، ترکیه و روسیه برگزار شده است که خیلی راضی هستیم و امیدوارم بر خلاف مقاومت بعضی از کشورها که نمی خواهند همکاری های ما ثمربخش باشد پیش برویم.

بی.بی.سی در امور داخلی کشور عزیزمان ایران دخالت می کند / سفیر روسیه

جاگاریان گفت: عنوان دیگر همکاری های اقتصادی هست. چند روز پیش در مسکو جلسه نوبتی کمیسیون یکسان کشور عزیزمان ایران و روسیه برگزار شد و آقای مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و دارایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه ملاقات های خیلی خوبی داشتند که امیدوارم نتیجه های خوبی داشته باشد و ما تفاهمات به دست آمده در این کمیسیون را در سال آینده اجرایی می کنیم.

به گزارش ایرنا، مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و دارایی صبح یکشنبه ۱۳ اسفند در راس هیاتی ۷۵ نفره متشکل از مقام های دولتی و بخش شخصی جهت شرکت در چهاردهمین اجلاس کمیسیون یکسان همکاری های اقتصادی کشور عزیزمان ایران و روسیه، وارد مسکو شد.

هیات بلندپایه اقتصادی کشور عزیزمان ایران در سفر سه روزه به مسکو، ضمن شرکت در اجلاس کمیسیون یکسان همکاری های اقتصادی دو کشور، امضای سند این اجلاس کمیسیون و چندین موافقتنامه همکاری و یادداشت تفاهم دوجانبه و دیدار با مقام های ارشد اقتصادی و سیاسی روسیه را در دستور کار قرار داد.

در این سفر، معاونان و مدیران ارشد وزارتخانه هایی چون صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیرو، کشور، راه و شهرسازی، امور خارجه و بانک مرکزی و شرکت های انرژی اتمی، فرهنگ و ارتباطات اسلامی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان را همراهی می کردند.

بیش از ۲۵ تن از نمایندگان بخش شخصی نیز در هیات اعزامی کشورمان به روسیه حضور داشتند.

ایگور شوالوف معاون نخست وزیر روسیه در دیدار با هیات بلندپایه اقتصادی ایران، با بیان این مطلب که نهایی کردن توافقتنامه های همکاری و تجاری بین دو کشور در چهاردهمین کمیسیون یکسان اقتصادی، از نظر ما گام بزرگی هست، بر آمادگی مسکو جهت گسترش روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | همکاری | آمریکا | اقتصادی | کمیسیون | سفیر روسیه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz