پیشنهاد کردن کامیون زندانی دادگاه جنایت

پیشنهاد کردن: کامیون زندانی دادگاه جنایت پرونده اعتراف داعش داعشی ها در دادگاه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پیشنهادات اروپایی ها در سطح کلان معقول است / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی‌ها در مذاکره با کشور عزیزمان ایران پیشنهاداتی در خصوص فروش نفت و ساماندهی امور بانکی ارائه کرده‌اند که در سطح کلان پیشنهادات

پیشنهادات اروپایی ها در سطح کلان معقول است / لاریجانی

لاریجانی : پیشنهادات اروپایی ها در سطح کلان معقول است

عبارات مهم : مذاکرات

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی ها در مذاکره با کشور عزیزمان ایران پیشنهاداتی در خصوص فروش نفت و ساماندهی امور بانکی ارائه کرده اند که در سطح کلان پیشنهادات معقول بوده و راجع به دستورالعمل اجرایی این پیشنهادات مذاکرات در حال پیگیری هست.

به گزارش ایسنا به نقل از منزل ملت، علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده، صبحگاه امروز (پنجشنبه) در جمع خبرنگاران در قم گفت: مذاکرات با اروپایی ها در حال پیگیری است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مذاکرات از طریق وزارت خارجه پیگیری می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اروپایی ها در مذاکرات پیشنهاداتی در خصوص فروش نفت، ساماندهی امور بانکی و پرسشها صادرات مطرح کردند که مقرر شد قوانین و مقرراتی را در داخل اتحادیه اروپا وضع کنند تا کار تجار و خرید و فروش تسهیل شود، درسطح کلان، پیشنهادات اروپایی ها معقول بوده و باید شرح این پیشنهادات تبدیل به دستورالعمل اجرایی شود که در این زمینه مذاکرات در حال پیگیری است.

پیشنهادات اروپایی ها در سطح کلان معقول است / لاریجانی

لاریجانی در این رابطه افزود: علی القاعده به زودی وظیفه این که چه میزان دستورالعمل ها به شرح تبدیل خواهد شد، مشخص می شود تا بعد از بررسی بتوان در این خصوص تصمیم گیری انجام داد.

رئیس نهاد قانونگذاری در خصوص فرودگاه قم، گفت: کار مهم فرودگاه قم انجام شده؛ البته در این عنوان پرسشها کوچکی وجود داشت که استانداری پیگیری هایی انجام داده و در خصوص بعضی از پرسشها نیز با وزیر راه و شهرسازی صحبت های داشتم تا پرسشها برطرف شود، انشاالله با کمک منطقه خاص اقتصادی و سرمایه گذارانی که اعلام آمادگی کرده اند، کار فرودگاه رو به جلو حرکت می کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی‌ها در مذاکره با کشور عزیزمان ایران پیشنهاداتی در خصوص فروش نفت و ساماندهی امور بانکی ارائه کرده‌اند که در سطح کلان پیشنهادات

واژه های کلیدی: مذاکرات | فرودگاه | لاریجانی | پیشنهادات | علی لاریجانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz