پیشنهاد کردن کامیون زندانی دادگاه جنایت

پیشنهاد کردن: کامیون زندانی دادگاه جنایت پرونده اعتراف داعش داعشی ها در دادگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این آقا تخیلات ذهنی‌اش را بیان کرده ! , شکایت دایی از هنرپیشه شاکی/ دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:برخی از اینکه مردم به ما احترام می‌گذارند و دوستم دارند ناراحت هستند و شاید به‌زعم خودشان می‌خواهند با این پرسشها با اعتبار من بازی

این آقا تخیلات ذهنی‌اش را بیان کرده ! , شکایت دایی از هنرپیشه شاکی/ دایی

شکایت دایی از هنرپیشه شاکی؛ دایی: این آقا تخیلات ذهنی اش را بیان کرده !

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:برخی از اینکه مردم به ما احترام می گذارند و دوستم دارند ناراحت هستند و شاید به زعم خودشان می خواهند با این پرسشها با اعتبار من بازی کنند و من از اینکه فردی می خواهد با اینگونه پرسشها علی دایی را خراب کند خنده ام می گیرد.

به گزارش فارس، پیش از بازی سایپا و سپیدرود رشت فردی که خود را هنرپیشیه می داند مدعی شد که علی دایی او را مورد ضرب و شتم قرار داده است و همچنین این فرد مصاحبه ای هم با صداوسیمای گیلان در زمینه همین ادعایش انجام داد.

علی دایی از این فرد و صداوسیمای استان گیلان به علت تولید و نشر اکاذیب به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.

همچنین علی دایی در مورد ادعاهای این فرد به طول کامل توضیحاتی را بیان کرد که در زیر می خوانید:

* جهت صداوسیمای گیلان متأسفم
علی دایی صحبت هایش را اینگونه شروع کرد، مطالب خلاف واقع یک فرد را بدون مدرک و سند در اینترنت و رسانه استانی پخش می کنند. جهت بعضی از خبرگزاری ها و صداوسیمای استان گیلان متأسفم که صحبت یک فرد معلوم الحال را از دیروز پخش و منتشر کرده اند. واقعاً بعضی از حرف هایی که این آقا زده هیچگونه ارزشی ندارد و خدا را شکر می کنم که باهوش تر از این حرف ها بودیم تا سر به سر این آقا بگذاریم که حالت معنوی مناسبی ندارد. خوشبختانه دوربین های هتل همه تصویرهای را ضبط کرده اند و مأموران زحمت کش نیروی انتظامی تا دقیقه آخر کنار من بودند و بعد از آنکه من سوار بر اتوبوس شدم آنها نیز حرکت کردند.

* این آقا حالت معنوی مناسبی نداشت
وی افزود: این آقا حالت معنوی مناسبی نداشته هست. مطمئناً بعضی افراد فکر می کنند با این روش ها خودشان را مطرح می کنند. ولی فیلمی که از دوربین های هتل گرفته ایم همه ماجرا را به طور کامل نشان می دهد و حاضرم که این فیلم را در اختیار همه رسانه ها و خبرگزاری ها قرار بدهم تا همه آنچه در هتل رخ داد را همه ببینند.

* به این آقا گفتم آیا در جلسه فنی ما حضور داری؟
علی دایی با اشاره به برگزاری جلسه فنی تیمش در هتل گفت: من به این آقا گفتم آیا اینجا نشسته اید گفت دوست دارم اینجا بنشینم آقای دایی هرجا دلم بخواهد می نشینم من هنرپیشه هستم، به او گفتم هرکه هستی باش ولی حق نداری در جلسه فنی تیم من حضور داشته باشی هنگامی که می بینی کسی اینجا ننشسته شما هم نباید اینجا می نشستی ولی او گفت به کسی ربطی ندارد. محمد دایی اصلاً در آنجا حضور نداشت فرزند های تیم من آمدند و با او صحبت کنند و از درخواست کردند تا از آنجا برود. این آقا دنبال ایجاد مسئله بود.

* آیا صداوسیمای گیلان به آسانی به هر کسی تریبون می دهد
سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به اینکه از او سن و سالی گذشته هست، عنوان کرد: موهای من دیگر سفید شده است و دوره و زمانه هم به گونه ای نیست که کسی بخواهد فرد دیگری را کتک بزند یا کار دیگری بکند. متأسفم جهت بعضی از خبرگزاری ها و همچنین صداوسیمای استان گیلان که به آسانی به هر شخصی تریبون می دهند. این فرد و نشر اکاذیب با آبروی من بازی کرده هست. من به همین علت از این آقا شکایت می کنم و تا آخرش هم این شکایت را پیگیری خواهم کرد. از صداوسیمای استان گیلان هم به خاطر اینکه به چنین فردی تریبون داده شکایت می کنم.

* مأمور انتظامی و مدیر هتل استشهادنامه را امضا کرده اند
آقای گل فوتبال دنیا با اشاره به تهیه استشهادنامه ای عنوان کرد: مدیر هتل و مأمور انتظامی استشهادنامه را امضا کرده اند آیا از مأمور انتظامی که نماینده نیروی انتظامی است آیا مقامی بالاتر در آن صحنه وجود داشت که مأمور انتظامی تا لحظه آخر با من بود و تا من سوار اتوبوس شدم بعد ایشان حرکت کرد.

* این آقا تخیلات ذهنی اش را بیان می کند
علی دایی با انتقاد از صحبت های این فرد عنوان کرد: آقای محترم شما واقعاً هنرپیشه هستی؟!

من فکر می کنم شما تخیلات ذهنی ات را می نویسی و بیان می کنی و هرآنچه بافته های ذهنی داری را بر زبان می آوری. اینکه این آقا گفته من او را مورد ضرب و شتم قرار داده ام و او را هول داده ام جهت من خیلی تمام شد. من از این آقا به قوه قضاییه شکایت می کنم ولی اگر من یا کسی از اطرافیان من به او توهین کرده باشد نه ضرب و شتم فقط توهین هرچه خواستید به من بگویید.

* حرف های این فرد پر از تناقض است/ او می خواهد خودش را جهت کسی لوس کند
سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به صحبت های ضدونقیض این فرد عنوان کرد: صحبت های او را که بخوانید متوجه می شوید که حرف هایش پر از ضدونقیض است از یک طرف می گوید سه روز در این هتل اقامت داشته ام بعد می گوید من از حضور این تیم در هتل بی خبر بودم در حالی که مردم جهت تصویر گرفتن و نامه دادن مدام به این هتل می آمدند این آقا حرف های ضدونقیض می زند و می خواهد خودش را جهت کسی لوس کند و خودش را خوب جلوه بدهد. این حرف هایی که ایشان بیان می کند، تمامش تخیلات ذهن این آقا است و باید بیاید و پاسخگوی ادعاهایش باشد.

* خواهید دید که او چگونه تاوان رفتارش را خواهد داد
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با انتقاد از بعضی رفتارها عنوان کرد: متأسفم که بعضی چشم هایشان را می بندند و صداوسیما هم به بعضی افراد به آسانی تریبون می دهد تا با آبروی آدم ها بازی کنند. من آنقدر مرد هستم که اگر کسی را کتک زده باشم یا به او توهین کرده باشم آن را بیان کنم و نیازی هم به فیلم نیست. مطمئن باشید این آقا هم پاسخگوی ادعاهایی که کرده باشد. فیلمی که دوربین های هتل گرفته اند را حاضرم به تمامی رسانه ها بدهم تا آن را منتشر کنند مأمور انتظامی هم زیر استشهادنامه را امضا کرده است بعد این آقا مدعی می شود که مأموران انتظامی تصویر العملی نشان نداده اند. ببخشید مگر چه اتفاقی افتاده که آنها باید تصویر العمل نشان می دادند. ما سوار اتوبوس شدیم و رفتیم بعد نمی دانم چطور این آقا می گوید او را مورد ضرب و شتم قرار داده ایم؟!

* آیا به دکتر قانونی مراجعه نکرده است؟!
وی افزود: اگر این آقا مدعی است که ما او را مورد ضرب و شتم قرار داده ایم آیا به دکتر قانونی مراجعه نکرده تا یک تصویر بگیرد یا به دنبال طول درمان باشد.

* بروید ببینید این آقا چگونه وارد هنر شده است است؟!
علی دایی با اشاره به ارتباط خوبش با اهالی هنر و هنرپیشه ها گفت می توانید از هنرپیشه ها بپرسید که این آقا چگونه وارد هنرپیشگی و عامل بازیگری شد ما بازیگران و صورت های معروف و هنرپیشه های فاخر و ارزشمندی داریم ولی عده ای معدود هم مثل این آقا هستند به دنبال این باشند تا از بابا و مامانش پول بگیرند و به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایند هنرپیشه شوند. حیف است خداوکیلی حیف هست. این آقا تخیلات ذهنی اش را بیان می کند و از آن زیاد من جهت صداوسیما متأسفم که به امثال این فرد بدون آنکه صحت و سقم مطالبش را بداند تریبون می دهد. واقعاً صداوسیمای استان گیلان چگونه به این آقا تریبون داده است.

*برخی از اینکه مردم من را دوست دارند ناراحتند
وی تصریح کرد: بعضی از اینکه مردم به ما احترام می گذارند و دوستم دارند ناراحت هستند و شاید به زعم خودشان می خواهند با این پرسشها با اعتبار من بازی کنند و من از اینکه فردی می خواهد با اینگونه پرسشها علی دایی را خراب کند خنده ام می گیرد. به روح پدرم قسم می خورم من از این فرد شکایت می کنم و تا روز آخر هم این شکایتم را پیگیری خواهم کرد.

* اگر خلاف گفته هایم ثابت شد روی من خط قرمز بکشید
علی دایی با اشاره به داشتن اسناد معتبر و محکمه پسندی همچون فیلم دوربین های هتل گفت: ساعت ورود و خروج ما به هتل کاملاً مشخص هست. فیلم دوربین ها کاملاً گویای همه چیز هست. اگر خلاف حرف هایی که من می گویم ثابت شد روی من خط قرمز بکشید واقعاً نمی دانم این آقا آیا چنین ادعاهایی را می کند. من فیلم و سریال های ایرانی را زیاد می بینم ولی تا حالا نه این آقا را دیده ام و نه او را می شناسم.

* به هیچ عنوان رضایت نمی دهم
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی قوه قضاییه ای دارد که براساس عدالت فعالیت می کند، عنوان کرد: مطمئن باشید من از این آقا شکایت به محاکم قضایی شکایت می کنم و هر فردی هم جهت واسطه بفرست رضایت نمی دهم باید ادعاهایش را ثابت کند. من به جرم تولید اکاذیب و نشر اکاذیب از این فرد شکایت خواهم کرد. از صداوسیمای استان گیلان به خاطر تریبون دادن به فردی که صحت و سقم ادعاهایش را ثابت نکرده هست، شکایت می کنم.

* به واژه اسلامی بعد از صداوسیما احترام بگذاریم
سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: صداوسیمای ما پسوندی دارد به نام جمهوری اسلامی ایران، بعد باید به این واژه اسلامی احترام بگذاریم اگر اسلام در جایی چنین چیزی گفته است که با آبروی افراد بازی شود من سر تعظیم فرود می آورم.

* عاشق مردم و مملکتم هستم/ همه جای دنیا با روی باز از من استقبال می کنند
آقای گل فوتبال دنیا با اشاره به سوابق خود در ورزش فوتبال عنوان کرد: جهت خودم افسوس می خورم که تمام عمر و جوانی ام جهت خدمت به کشورم گذاشته ام. با امکاناتی که داشته ام و دارم هرجای دنیا که بخواهم عین آب خوردن می روم و همه با روی گشاده از من استقبال می کنند ولی من در کشور عزیزمان ایران مانده ام چون عاشق مردم و مملکتم هستم. آن موقع یک فردی بدون آنکه صحت و سقم ادعاهایش ثابت شود می خواهد اعتبار من را زیر سؤال ببرد. آن هم در حالی که مأمور نیروی انتظامی استشهادنامه امضا کرده هست، دوربین های هتل تصویرهای را ضبط کرده اند. این آقا به دنبال شهرت طلبی است و می خواهد جهت بعضی خودشیرینی کند. من شکایت از این فرد را تا آخر ادامه می دهم.

* خیلی دوست دارم این آقا را دوباره ببینم
علی دایی افزود: خیلی دوست آقا را دوباره ببینم و به من توضیح بدهد که چگونه او را زده ام من هیچ وقت به ضعیف تر از خودم حرفی نمی زنم و من مطمئنم که مراجع قضایی شکایت قانونی من را پیگیری خواهند کرد چون آقا هم تولید کذب و هم نشر اکاذیب کرده است.

* امیدوارم این آقا مجازات شود
وی گفت: ایشان تولید کذب و نشر اکاذیب کرده و قانون در این زمینه مشخص هست. امیدوارم این آقا هم مجازات شود تا دفعه اول و آخرش باشد که جرأت نکند چنین کاری را نه تنها با من بلکه با هیچ احدی انجام بدهد. ای کاش خودمان را یک کوچولو با دستورات اسلام وفق بدهیم و در خبرنویسی و تولید بعضی مطالب دقت نظر بیشتری کنیم.

این آقا تخیلات ذهنی‌اش را بیان کرده ! , شکایت دایی از هنرپیشه شاکی/ دایی

واژه های کلیدی: فوتبال | انتظامی | هنرپیشه | استان گیلان | نیروی انتظامی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz