پیشنهاد کردن کامیون زندانی دادگاه جنایت

پیشنهاد کردن: کامیون زندانی دادگاه جنایت پرونده اعتراف داعش داعشی ها در دادگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در داربی اصفهان از ذوب‌آهن با انگیزه‌تریم / کرانچار

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جهت پیروزی در داربی اصفهان زیاد از ذوب‌آهن انگیزه داریم.

در داربی اصفهان از ذوب‌آهن با انگیزه‌تریم / کرانچار

کرانچار: در داربی اصفهان از ذوب آهن با انگیزه تریم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جهت پیروزی در داربی اصفهان زیاد از ذوب آهن انگیزه داریم.

به گزارش ایسنا، زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان، بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: به کسانی که شهرآورد بزرگ اصفهان را پوشش می دهند خسته نباشید می گویم. طبیعی است که در هر شهرآوردی و به خصوص در شهرآورد اصفهان هر تیمی دوست دارد نشان دهد که از تیم برابر با کیفیت تر هست. ما با انگیزه تر هستیم و در همین سمت و سو حرکت می کنیم. باور دارم که فردا برابر تیمی قدرتمند بازی می کنیم که شاید در یکی دو سال قبل با نواساناتی مواجه شده است است.

در داربی اصفهان از ذوب‌آهن با انگیزه‌تریم / کرانچار

او ادامه داد: ذوب آهن، دوست بزرگ من و پرافتخارترین مربی کشور عزیزمان ایران را روی نیمکت دارد و می خواهد به سطح اول فوتبال کشور عزیزمان ایران باز گردد. فردا بازی خوبی را مشاهده می کنیم که هواداران هر دو تیم نقش بزرگی در آن خواهند داشت و بر جذابیت های آن اضافه می کنند.

او ادامه داد: قصد من و سپاهان کسب پیروزی هست. شاید ذوب آهن در لیگ هفدهم شروع بهتری از ما داشته ولی ما دوست داریم که فردا برنده باشیم و بازیکنان مسیر واقعی پیروزی را پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جهت پیروزی در داربی اصفهان زیاد از ذوب‌آهن انگیزه داریم.

سرمربی کروات سپاهان همچنین راجع به تجربه اش در داربی گفت: سه مسابقه داربی را به یاد دارم. هر سه مسابقه علی رغم کیفیت اوج با نتیجه مساوی تمام شد. میل بیشتری نسبت به پیروزی داریم و می خواهیم مجددا به نوار پیروزی های خودمان که مدتی است از دست رفته بازگردیم.

کرانچار در ادامه راجع به اتخاذ تدابیر متفاوت در بازی گفت: ذوب آهن به رهبری امیر قلعه نویی تلاش خود را می کند که در خلال بازی دست به تغییرات تاکتیکی بزند ولی تلاش می کنیم با توان و تلاش خودمان بازگشت موثری داشته باشیم و نسبت به نیازهای مسابقه پاسخ مناسب را ارائه دهیم. بعد از شکست سنگین برابر پدیده مشهد دوباره تیم برابر پارس جنوبی بازگشت خوبی داشتیم و بازی سازی خوبی را نشان دادیم.

او ادامه داد: اگر مورد نیاز باشد در خلال مسابقه دست به عوض کردن می زنیم و حتی دست به پر مخاطره ترین کار هم می زنیم. می دانیم که امیر قلعه نویی هم برترین مربی کشور عزیزمان ایران است و تدابیری را اتخاذ می کند. او هم تلاش زیادی می کند ولی در نظر بگیرید که رسول نویدکیا که در بازی قبل مصدوم شده است بود برگشته و مروان حسین به تیم اضافه شده است هست. لی اولیویرا هم که در سه هفته اول حضور نداشت در بازی حضور دارد. امیدوارم با همه بضاعت مان بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

در داربی اصفهان از ذوب‌آهن با انگیزه‌تریم / کرانچار

سرمربی سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد که ضعیف ترین خط تیمش، دروازه بانی است؟ اظهار کرد: موافق نیستم. مهدی صدقیان از لیگ دسته یک مستقیما به لیگ برتر اضافه شده است بود و در دو هفته از بازی ها بسیار خوب بود. او در بازی پدیده و در شرایطی که تیم کاملا افت کرده بود، خوب ظاهر نشد. اگر تیم ما بتواند بازی برابر سایپا و پارس جنوبی را تکرار کند، می تواند موفق شود. علی کی خسروی هم نشان داد که در حد خوبی هست. لی اولیویرا هم دروازه بان مهم ما است و مصدومیت خود را کنار می گذارد. اگر تیم ما بخواهد نظم تاکتیکی را کنار بگذارد، در آن بخش هم قطعا با مشکلاتی مواجه می شویم که طبیعی هم است.

وی در پاسخ به این پرسش که سپاهان از هفته چندم می تواند فرم ایده آل خودش را داشته باشد گفت: ما قبل از شروع فصل با مسئله نبود بازیکنان مان مواجه بودیم. حتی در آن وقت تعدادی از بازیکنان مان در تیم ملی حضور داشتند و مجبور بودیم بعد از آمدن ارزش به آن ها حدود دو هفته مرخصی بدهیم. بعد از این که لیگ شروع شد هم در سه بازی ابتدایی، در هر بازی به هر علتی مصدوم و محروم داشتیم. تیم ما هنوز تکمیل نیست و فرم بازی سپاهان در بازی برابر ذوب آهن و سپیدرود رشت رفته رفته بهتر خواهد شد. در تعطیلات دو هفته ای که تیم ملی بازی دارد و لیگ تعطیل است تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا تیم را به فرم ایده آل که مد نظر من است برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جهت پیروزی در داربی اصفهان زیاد از ذوب‌آهن انگیزه داریم.

وی ادامه داد: حدود ۱۰ بازیکن را از محیط ها و لیگ های متفاوت جذب کردیم. وقت می برد تا این ۱۰ بازیکن با هم هماهنگ شوند ولی در آن ۱۰-۱۵ روز که تیم ملی مسابقه های خود را برگزار می کند مطمئنا بهتر خواهیم شد.

کرانچار راجع به بازی کردن مروان حسین جهت سپاهان گفت: هنوز تصمیم نگرفته ام که او را از اول یا در اواسط بازی به میدان بفرستم چون او تازه به تیم ما ملحق شده است هست. او در طی این سه روز معاینات پزشکی خود را انجام می داد ولی مطمئنم که با حضور مروان حسین، خط حمله سپاهان نیرومند تر خواهد شد و ساسان انصاری، مهرداد محمدی و رضا میرزایی می توانند پتانسیل های خود را با مروان حسین نشان دهند.

در داربی اصفهان از ذوب‌آهن با انگیزه‌تریم / کرانچار

واژه های کلیدی: سرمربی | سپاهان | اصفهان | مسابقه | پیروزی | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz