پیشنهاد کردن کامیون زندانی دادگاه جنایت

پیشنهاد کردن: کامیون زندانی دادگاه جنایت پرونده اعتراف داعش داعشی ها در دادگاه

گت بلاگز اخبار پزشکی دارندگان گروه‌های خونی «O منفی» جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند

سخنگوی شرکت انتقال خون از دارندگان گروه‌های خونی منفی به خاص o – دعوت کرد تا جهت کمک به مردم زلزله زده جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کنند.

دارندگان گروه‌های خونی «O منفی» جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند

دارندگان گروه های خونی «O منفی» جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند

عبارات مهم : زلزله

سخنگوی شرکت انتقال خون از دارندگان گروه های خونی منفی به خاص o – دعوت کرد تا جهت کمک به مردم زلزله زده جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کنند.

دکتر بشیر حاجی بیگی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه مراکز انتقال خون سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مناطق زلزله زده جهت خون و فرآورده های خونی هستند گفت: با توجه به ذخایر مطلوب و فرآورده های خونی در کشور اطمینان داریم که خون مورد نیاز مردم در مناطق آسیب دیده و مجروحان این مناطق تامین خواهد شد.

دارندگان گروه‌های خونی «O منفی» جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند

وی افزود: باید توجه کرد که در کشور کشور عزیزمان ایران تنها 3 تا 4 درصد مردم دارای گروه خونی –O هستند. از طرفی گروه خونی –O به عنوان دهنده عمومی قابل تزریق به تمامی افراد گروه های خونی متفاوت است و با ارزش ترین گروه خونی در مواقع بحران ها و حوادث به شمار می آید، بنابراین افرادی که دارای گروه خونی –O و به خاص او –ONEG هستند در اولویت مراجعه جهت اهدای خون قرار دارند.

سخنگوی شرکت انتقال خون با بیان اینکه 33 درصد از مردم کشور دارای گروه خونی +O هستند، ادامه داد: بیشترین میزان عمومی جمعیت کشور دارای گروه خونی +O هستند این افراد جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کنند.

سخنگوی شرکت انتقال خون از دارندگان گروه‌های خونی منفی به خاص o – دعوت کرد تا جهت کمک به مردم زلزله زده جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کنند.

حاجی بیگی با تاکید بر اینکه افراد دارای گروه های خونی منفی به خاص –O جهت اهدای خون در جهت کمک به مردم آستین ها را اوج بزنند گفت: شرکت انتقال خون کشور عزیزمان ایران از دارندگان خون –O دعوت می کند تا به مراکز اهدای خون مراجعه کنند. از طرفی تمامی مراکز انتقال خون سراسر کشور به صورت آماده باش در خدمت مردم مناطق زلزله زده هستند.

سخنگوی شرکت انتقال خون همچنین گفت: مردم می توانند جهت اهدای خون و پیوستن به کلوب گروه خون –O در سایت یاران به آدرس yaranibto.ir مراجعه و عضویت کنند.

واژه های کلیدی: زلزله | اهدای خون | انتقال خون | سراسر کشور | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz